مشتری محترم، مجموعه مانتو پاتریس در تلاش است تا محصولات با کیفیت مناسب و کمترین سود ممکن به شما عزیزان عرضه نماید.

از این رو برای آسودگی خیال شما عزیزان به سوالات رایج که قوانین خرید از سایت مانتو پاتریس محسوب میشود تقدیم حضور میکنیم.

توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های مانتوپاتریس منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است.

پرداخت به چه شکل انجام میشود؟

در سایت مانتو پاتریس تمامی پرداخت ها بصورت آنلاین و از درگاه بانک ملت مختص مانتو پاتریس انجام میشود و هر گونه کارت به کارت ممنوغ میباشد و مانتو پاتریس در قبال مبالغی که به کارت دیگر اشخاص به نام و هدف خرید از پاتریس واریز مینمایید، مسئولیتی ندارد.

خرید کی به دست من مشتری میرسد؟

عموما در روال عادی سفارشات ظرف مدت 24 تا 48 ساعت بسته بندی و ارسال میگردد. تمامی ارسال ها توسط پست صورت میگیرد و زمان تحویل پست به مقصد توسط سامانه رهگیری مرسولات پستی قابل پیگیری میباشد.

از کجا میتونم خریدم پیگیری کنم؟

پس از 48 الی 72 ساعت از خرید و ارائه کدرهگیری توسط اداره پست، کد مرسوله در سایت درج میشود و قابل رویت میباشد.

اطلاعات تماس و هویت من محفوظ است؟

تمامی حقوق و اطلاعات مشتری نزد مانتوپاتریس محفوظ است و مانتوپاتریس میکوشد تا جای ممکن از اطلاعات مشتریان حفظ نماید.

چه موقعی میتوانیم لباس مرجوع کنیم؟

مشخصات جنس و سایز محصولات در صفحه هر محصول درج شده است.مسئولیت انتخاب صحیح سایز و رنگ به عهده خریدار میباشد. اگر محصول به درستی طبق سفارش مشتری با همان رنگ و سایز ارسال گردد و یا توسط مشتری استفاده شده باشد، امکان ارجاع کالا وجود ندارد. اما چنانچه لباس دارای زدگی قبل از تحویل به مشتری بوده و یا به اشتباه توسط مانتوپاتریس ارسال شده باشد، مانتو پاتریس متعهد میگردد که لباس را پس گرفته و وجه پرداختی مشتری به مشتری بازگردانده شود. جهت بازگردانی محصول در صورت تایید آسیب قبل از ارسال،با واحد پشتیبانی سایت ارتباط برقرار نمایید.